Práce v rodinné firmě není jen práce, ale i poslání

Ahoj/ dobrý den

ráda bych se vám představila. Jmenuji se Veronika Možná, jsem dcera zakladatele naší firmy MAWS - čalouněné postele. Můžeme se potkat buď u nás na prodejně ve Studiu zdravého spánku, prostřednictvím sociálních sítí Vysokepostele.cz a nebo když jsem zrovna na obchodní cestě za našimi obchodními partnery.  

Zpátky v čase…

K mojí práci jsem se dostala díky svému tátovi, kterej je pro mě ta největší životní inspirace. Protože on je ten, kdo mi ukázal, že sny se dají plnit, když na nich pracujete. Asi proto mě už od úplného dětství  bral k němu na dílnu do Bedihoště. Zatímco on řešil obchodní záležitosti, já se motala v šicí dílně a “pomáhala” holkám, stříhat látky, koukala jak pracují s šicím strojem, a nebo jsem seděla s tátou a panem Pírkem a paní Šmídovou v kanceláři a poslouchala o čem se vlastně baví.

Časem se k tomu přidala ještě práce na prodejně, kterou můžete znát jako Studio zdravého spánku na Dolní 4 v Prostějově. Tu má na starosti moje máma. Proč? Protože kromě toho, že táta je podnikatel, tak je taky surfař. A když vítr zavelel, tak jsme startovali auto a jeli směr Nové Mlýny. A narozdíl od většiny surfařů náš vždy bral s sebou, tudíž chtěl aby našem mamka nebyla limitovaná časově.  

IMG_4749_jpg

Současnost…

Po více než 20 letech to vypadá u nás pořád téměř stejně, pořád se motám na dílně, a pořád chodím do kanceláře. Ty nejcennější jsou pro mě chvíle, kdy s tátou jedeme na služební cestu, nebo jdeme na procházku a doslova hodiny spolu mluvíme, až téměř  sníme o tom jak ještě vylepšit naše postele aby vám poskytovali tu nejlepší regeneraci potřebnou pro plnění vašich snů. Okolí to s náma nemá jen tak, protože tohle není práce to je poslání.

IMG_4722_jpg

Co pro vás mohu udělat…

Určitě vám mohu dobře poradit při výběru postele a matrace, protože mám za sebou více než 10 letou praxi u nás na prodejně. Tam mi moje máma denně kladla na srdce, že k zákazníkům se vždy chováme individuálně a nejdražší matrace nemusí znamenat, že je pro něj ta pravá. Vždy nejdříve vyslechnu vaše požadavky a pak teprve vám dám doporučení. 

To platí jak pro internetový obchod tak prodejnu. V rámci internetového obchodu ode mě můžete očekávat, že vám co nejdříve odpovím prostřednictvím Smartsuppu (proto, když dlouho neodpovídám, nechte mi tam prosím e-mail a já odpovím jakmile budu moci). Taky vám pošlu vzorky látek, když si o ně napíšete. 

                                Krásný den a energii na plnění vašich snů 

                                                                   Veronika 

IMG_4713_jpg