Naše Desatero, kterým se řídíme

1. Zákazník až na 1. místě:

Protože nebýt Vás - našich zákazníků, nebyli bychom ani my. A to je naše mantra už téměř 30 let, kdy vyrábíme čalouněné postele. Jestli se Vám někdy bude zdát, že to zapomínáme, tak nám to prosíme připomeňte. 

                                                                                         image0 (1)

2. Známe své dodavatele:

- Na našem internetovém obchodě nabízíme pouze firmy, se kterými máme osobní zkušenosti z kamenné prodejny. Hlavním dodavatelem jsme si sami sobě v rámci čalouněných postelí. Dodavatelem dřevěných postelí je rodinné stolářství z Valašska, jehož postele patří mezi nejkvalitnější masivní postele na českém trhu.  Díky tomu můžeme čas od času upravit buď přebývající centimetry i ty chybějící. 

3. Každý dotaz, je důležitý dotaz:

- No dobře, když se nás budete ptát třeba na počasí, tak odpovíme, ale asi to nebude moc relevantní - (leda že, byste se ptali předpověď větru, to nám náš surfař řekne docela rychle a přesně :)). Ovšem pokud Vás zajímá cokoliv k našemu sortimentu, ptejte se na cokoliv. V tomhle případě žádný dotaz není hloupý dotaz. Občas se i nám může stát, že zapomeneme uvést některou informaci, protože nám se to zdá samozřejmé. A my právě díky Vašim dotazům můžeme obsah našich stránek vylepšovat.

4. Kvalita je vyšší než cena:

-  Tento bod je asi dost troufalý, ale my tomu opravdu věříme. A naši zákazníci, (mezi které patří Andrea Kalousová, Sara Sandeva či Nikol Moravcová) nám v tom dávají zapravdu . V tomto případě se však nejedná pouze o naše čalouněné postele, které si sami vyrábíme. Stejně tak věříme i masivním postelím, které pocházejí taktéž z rodinného stolářství z Valašska. 

5. Pracujeme na sobě:

-  Stejně jako každý rok připravujeme nové kolekce čalouněných postelí, tak i tady máme v plánu neustále rozšiřovat naši nabídku a služby. Chceme, abyste měli pocit, že jste na prodejně nábytku akorát z pohodlí svého domova. 

6. Jsme jedineční:

- Nabízíme zde speciální edici čalouněných postelí, které jinde než na našich stránkách nenajdete.

                                                             1245

7. Vzděláváme 

- Je nám jasné, že spousta z Vás nemá ani tušení, na co rošt slouží, nebo jaký je rozdíl mezi paměťovou a studenou pěnou. Pokud jste si zrovna řekli "Jo! To jsem přesně já!" Tak máme pro vás 2. dobré zprávy: 1. Nejste v tom sami. My na tom byli před 20 lety stejně. 2. Vysvětlíme Vám to.  A to buď :

1. Telefonátem - zavolejte si - rádi Vám všechno k našemu sortimentu zodpovíme

2. Napište nám dotaz - buď odpovíme písemně, nebo pokud to bude komplikovanější, tak Vám zavoláme a vysvětlíme

3. Blog - budeme se snažit přidávat témata, která Vás postupně zasvětí do zdravého spánku

8. Známe své produkty:

- Opakování je matka moudrosti a proto ještě jednou: Na našem internetovém obchodě nenabízíme firmy, které nemáme odzkoušené z kamenné prodejny. Každý produkt, který zde naleznete jsme měli minimálně jednou vystavený na kamenné prodejně. Protože jedině tak Vám můžeme předat informace ve stejné kvalitě, jako byste byli u nás na prodejně. 

9. Každý nápad je dobrý nápad - jen ne, vždy je realizovatelný

- Zaujala Vás postel na našich stránkách, a něco Vám na ní chybí? Napište nám, nebo zavolejte. Neslibujeme, že vyhovíme na 100%, ale za pokus nic nedáte. V každém z nás je kousek návrháře. Jen upozorňujeme, že ne každý požadavek je splnitelný. 

                                                                                                image0

10. Inspirujeme:

- Nechceme Vás pouze učit, ale taky inspirovat a dodávat odvahu k tomu abyste se nebáli barev. Ze zkušenosti v z prodejen víme, že mezi zákazníky je nejvíce oblíbená šedá a hnědá. Často slyšíme, se koukáte na barevnou, ale pak stejně skončíte u hnědé.Je na čase Vám ukázat, že barevná ložnice může být zároveň praktická a elegantní. Ukážeme Vám jak kombinovat dřevo se současným trendy "boho" stylem a tak dále... sledujte nás a dozvíte víc

                                                                                    744f9ab084c0f2641cb3875c635e97e1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení