Kontakty

Infolinka

Po - Pá: 8:00 - 18:00, So: 8:30 - 11:30

+420 773 177 702

info@vysokepostele.cz

Výběr postele a matrace je důležitým rozhodnutím, které má vliv na kvalitu Vašeho spánku a tím i na celkové zdraví a pohodlí. Proto je důležité zvolit správně. V našem e-shopu Vám rádi pomůžeme vybrat postel a matraci, které nejlépe splňují Vaše požadavky a potřeby.

Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

Přejete si zavolat mimo pracovní dobu? Napište nám e-mail s telefonním číslem a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Kdo se o vás stará?

Veronika - sociální sítě a marketing
Veronika má na starosti komunikaci se zákazníky prostřednictvím sociálních sítí a chatu zde na e-shopu.


Soňa - specialistka na postele a matrace
Soňa již více než 20 let pomáhá našim zákazníkům vybrat tu správnou matraci. A my věříme, že poradí správně i vám. A to v rámci telefonické konzultace.


Aleš - majitel a zakladatel
Aleš je všude - navrhuje design postelí a řeší jejich finální zpracování. Taky se s ním můžete potkat, když na něj vyjde řada se závozem postelí. A v neposlední řadě on rozhoduje jaký atyp jsme schopni vyrobit (zúžení čela, zkrácení či prodloužení délky atd..)


Zajímá Vás více informací o nás? Klikněte sem: https://www.vysokepostele.cz/blog/postele-maws/

Navštivte naší prodejnu

Adresa: Dolní 4, 796 01 Prostějov

Otevírací doba: Po - Pá: 9:00 - 17:30 So: 8:30 - 11:30

Chtěli byste vidět Vámi vybranou postel naživo? V tom případě nás navštivte na naší prodejně v Prostějově, kde máme většinu našich postelí vystavenou. A to i v různých látkách/ materiálech. Zároveň si budete moci vyzkoušet lehat na matrace. V našem Studiu zdravého spánku máme největší výběr kvalitních matrací v regionu. A to od různých dodavatelů - českých, slovenských a italských - v širokém cenovém rozpětí. Proto věříme, že u nás si vybere opravdu každý. 

DSC09570

DSC09588