Postele Maws

Historii toho jak vznikly Vysokepostele.cz už asi znáte. 
Teď vám povíme jak vlastně vůbec vznikla výroba čalouněných postelí

Jak to začalo….

Náš příběh začal na počátku 80. let v malém městě na Hané v Prostějově, kde všechno začalo jedním velkým snem. Tím snem nebyla paradoxně výroba nábytku, ale výroba surfových prken a plachet na windsurfing.

Teď se asi ptáte „Co má společného WindSurfing s výrobou postelí, které znáte dnes?“

Odpověď je jasná „Všechno“! Už jen když začneme názvem naší firmy tak MAWS nevznikl náhodou, ale spojením počátečních písmen slov Možný Aleš Wind Surfing.

Já původně ta prkna i plachty opravdu začal vyrábět, ale pak jeden známý přišel s tím, zda bych mu nevyrobil rozkládací křeslo. Nešlo říct ne…

No a tak se roku 1989 začaly v Bedihošti vyrábět první čalouněná křesla a válendy. A od té doby uběhlo téměř 30 let.

Dnes…

Dnes se soustředíme na výrobu kvalitních čalouněných postelí, které jsou charakteristické komfortními čely a minimálně 60 cm vysokou ložnou plochou.
Základem našich postelí je pevná kostra, o kterou se starají naši šikovní stoláři, kteří se starají o to, aby postel byla opravdu pevná a nevyviklala se. Zároveň je pro nás důležité, aby postel splňovala ty nejvyšší nároky na pohodlí. Z toho důvodu si vybíráme opravdu kvalitní české výrobce matrací, protože matrace je základem kvalitní postele.

Taky si opravdu dáváme záležet na kvalitním zpracování polstrování, jak našich čel, která jsou naší vlajkovou lodí tak i celého rámu postele. Protože víme, jak je nepříjemné když se člověk v noci bouchne o takový roh postele.

O ty se starají vysoce kvalifikovaní čalouníci a šičky, kteří každou postel čalouní ručně a tím dohlížejí na to, aby každá postel byla doladěna do posledního detailu.

A já za celý tým Vám přeji hodně štěstí při výběru té správné postele, aby jste vstoupili do nového dne tou pravou nohou.

Aleš Možný

image1.jpeg  image0.jpeg  image2.jpeg