Jak nakupovat

Snažíme se neustále náš obchod vylepšovat, abyste se v něm co nejlépe orientovali, proto doporučujeme využít našeho průvodce obchodem: 

A. Zvolte si o jaký typ produktu máte zájem:

Čalouněné postele - ty jsou naše srdcovka, protože si je vyrábíme sami v Bedihošti na Prostějovsku. 

Dřevěné postele - spolupracujeme pouze s českými, téměř rodinnými firmami. 

Matrace - již máte postel a hledáte pouze matraci? V tom případě je tato kategorie pro Vás ta pravá. Zde italské matrace té nejvyšší kvality. 

Rošty - vybrali jste rám dřevěné postele a potřebujete rošt? V tom případě je tato kategorie pro Vás ta pravá. 

B. Jak vybrat čalouněnou postel?

1. krok je zvážit si, zda by pro Vás byla zajímavější varianta: s napevno přičalouněnou matrací, s volně loženou matrací, kontinentální postel, pouze čalouněný rám nebo pohovka na každodenní spaní:

- Postele s napevno přičalouněnou matrací - v ceně postele je již napevno zabudovaná matrace společně s roštem. Zvolte si variantu jednolůžko nebo dvojlůžko. Následně si vyberte rozměr postele, který by Vám vyhovoval nejvíce.  

- Postele s volně loženou matrací - v ceně postele je matrace, napevno zabudovaný rošt s volně loženou matrací - to znamená, že například po 10 letech nebudete spokojeni s matrací, můžete ji vyměnit a zároveň nemusíte "vyhazovat" celou postel. Tuto možnost nabízíme u jednolůžek i dvojlůžek. Je to zároveň mezi zákazníky nejoblíbenější varianta.

Kontinentální postele - se skládají ze dvou vrstev. První vrstva je pružinové jádro typu bonell a na něm je volně ložená jedna z našich matrací, kterou si vy zvolíte. Tento typ postelí můžete znát například z hotelů. 

- Čalouněné rámy - v ceně je čalouněný rám s napevno zabudovaným roštem BEZ MATRACE.

Pohovky na každodenní spaní - pokud potřebujete pohovku a postel v jednom, je to pro Vás ta pravá volba. Do našich pohovek si sami vyberete matraci, která Vám bude nejvíce vyhovovat. 

Postele s nadstandardně vysokými čely - v ceně je napevno zabudovaný rošt s volně loženou matrací a zvýšeným čelem, které z vaší postele udělá dominantu celé ložnice. 

2. Vybrali jste si typ postele a teď je na řadě matrace. V názvech u našich postelí si můžete všimnou slov - standard, hard a prémium. Každé slovo znamená jiné složení matrace: 

- Standard5-ti zónová profilovaná sendvičová matrace s horní roznášecí vrstvou z elastické a prodyšné zátěžové PUR pěny, pod níž je vrstva z kvalitní tuhé RE pěny, která dodává matracím požadovanou tuhost. RE pěna je pojená ze směsi HR a PUR pěn, stlačená vysokým tlakem.  Profilace matrace zajišťuje uvolnění svalstva během spánku a lepší provzdušnění matrace. Nosnost 110 Kg.

 - Hard -Komfortní 5-ti zónová matrace, jejíž ložná plocha je tvořena z vysoce zátěžové kvalitní studené pěny COOLFLEX, která je profilovaná do 5-ti anatomických zón, což zajišťuje dokonalé uvolnění a regeneraci těla. Nosnost 130 Kg.

- Premium -  Vysoce luxusní 7-zónová matrace, jejíž ložná plocha je tvořena viscoelastickou paměťovou pěnou VISCOFOAM, která reaguje na tělesnou teplotu a dokonale se tak poddá tělu, které během spánku stabilizuje v optimální poloze. Nosnost 120 Kg. 

Pro více informací a možností nás kontaktujte zde, nebo na našem telefonním čísle +420 773 177 702  

C. Jak vybrat dřevěnou postel?

Dřevěná postel je skládačka, proto je ideální začít volbou dřevěného rámu , následně vyberte rošt a na závěr jednu z matrací. V tomto případě opravdu doporučujeme nás kontaktovat prostřednictvím našeho telefonu:  +420 773 177 702  nebo e-mailu: info@vysokepostele.cz Protože takhle Vás alespoň z části můžeme nasměrovat k matracím, které by měly splňovat Vaše představy.

Věříme, že vám tento návod pomohl a pokud ne, neváhejte se na nás obrátit na jednom z výše uvedený kontaktů a my Vám rádi poradíme. 

                                                                       

                                                                                                               Tým Vysoké poste