Jak nakupovat

Snažíme se neustále náš obchod vylepšovat, abyste se v něm co nejlépe orientovali, proto doporučujeme využít našeho průvodce obchodem: 

A. Zvolte si o jaký typ produktu máte zájem:

Čalouněné postele - ty jsou naše srdcovka, protože si je vyrábíme sami v Bedihošti na Prostějovsku. 

Dřevěné postele - spolupracujeme pouze s českými, téměř rodinnými firmami. 

Matrace - již máte postel a hledáte pouze matraci? V tom případě je tato kategorie pro Vás ta pravá. Zde italské matrace té nejvyšší kvality. 

Rošty - vybrali jste rám dřevěné postele a potřebujete rošt? V tom případě je tato kategorie pro Vás ta pravá. 

B. Jak vybrat čalouněnou postel?

1. krok je zvážit si, zda by pro Vás byla zajímavější varianta: s napevno přičalouněnou matrací, s volně loženou matrací, kontinentální postel, pouze čalouněný rám nebo pohovka na každodenní spaní:

- Postele s napevno přičalouněnou matrací - v ceně postele je již napevno zabudovaná matrace společně s roštem. Zvolte si variantu jednolůžko nebo dvojlůžko. Následně si vyberte rozměr postele, který by Vám vyhovoval nejvíce.  

- Postele s volně loženou matrací - v ceně postele je matrace, napevno zabudovaný rošt s volně loženou matrací - to znamená, že například po 10 letech nebudete spokojeni s matrací, můžete ji vyměnit a zároveň nemusíte "vyhazovat" celou postel. Tuto možnost nabízíme u jednolůžek i dvojlůžek. Je to zároveň mezi zákazníky nejoblíbenější varianta.

Kontinentální postele - se skládají ze dvou vrstev. První vrstva je pružinové jádro typu bonell a na něm je volně ložená jedna z našich matrací, kterou si vy zvolíte. Tento typ postelí můžete znát například z hotelů. 

- Čalouněné rámy - v ceně je čalouněný rám s napevno zabudovaným roštem BEZ MATRACE.

Pohovky na každodenní spaní - pokud potřebujete pohovku a postel v jednom, je to pro Vás ta pravá volba. Do našich pohovek si sami vyberete matraci, která Vám bude nejvíce vyhovovat. 

Postele s nadstandardně vysokými čely - v ceně je napevno zabudovaný rošt s volně loženou matrací a zvýšeným čelem, které z vaší postele udělá dominantu celé ložnice. 

2. Vybrali jste si typ postele a teď je na řadě matrace. V názvech u našich postelí si můžete všimnou slov - standard, hard a prémium. Každé slovo znamená jiné složení matrace: 

- Standard5-ti zónová profilovaná sendvičová matrace s horní roznášecí vrstvou z elastické a prodyšné zátěžové PUR pěny, pod níž je vrstva z kvalitní tuhé RE pěny, která dodává matracím požadovanou tuhost. RE pěna je pojená ze směsi HR a PUR pěn, stlačená vysokým tlakem.  Profilace matrace zajišťuje uvolnění svalstva během spánku a lepší provzdušnění matrace. Nosnost 110 Kg.

 - Hard -Komfortní 5-ti zónová matrace, jejíž ložná plocha je tvořena z vysoce zátěžové kvalitní studené pěny COOLFLEX, která je profilovaná do 5-ti anatomických zón, což zajišťuje dokonalé uvolnění a regeneraci těla. Nosnost 130 Kg.

- Premium -  Vysoce luxusní 7-zónová matrace, jejíž ložná plocha je tvořena viscoelastickou paměťovou pěnou VISCOFOAM, která reaguje na tělesnou teplotu a dokonale se tak poddá tělu, které během spánku stabilizuje v optimální poloze. Nosnost 120 Kg. 

Pro více informací a možností nás kontaktujte zde, nebo na našem telefonním čísle +420 773 177 702  

C. Jak vybrat dřevěnou postel?

Dřevěná postel je skládačka, proto je ideální začít volbou dřevěného rámu , následně vyberte rošt a na závěr jednu z matrací. V tomto případě opravdu doporučujeme nás kontaktovat prostřednictvím našeho telefonu:  +420 773 177 702  nebo e-mailu: info@vysokepostele.cz Protože takhle Vás alespoň z části můžeme nasměrovat k matracím, které by měly splňovat Vaše představy.

Věříme, že vám tento návod pomohl a pokud ne, neváhejte se na nás obrátit na jednom z výše uvedený kontaktů a my Vám rádi poradíme. 

                                                                       

                                                                                                               Tým Vysoké poste 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení