Manželská postel Vario Victoria s italskou matrací Elite, 180x200

Kód: 2049/SOL
41 679 Kč
Doba dodání 3-6 týdnů
Varianta

Kvalitní, ručně čalouněná postel Victoria. Postel je vyrobena v srdci Hané v české rodinné firmě s 30 letou tradicí. Tato postel Vás na první pohled zaujme svým elegantním ručně čalouněným čelem. 

Součástí postele je volně ložená, kvalitní matrace Elite od italské firmy Flexy Flex, která je proslavena svojí kvalitou. 

Jádro matrace je vyrobeno z kvalitní italské studené (16 cm) a paměťové pěny (4 cm). Celý dojem z této matrace pak podtrhuje snímatelný potah s obsahem aktivního stříbra a má antibakteriální účinky. Potah je prošitý cca 2 centimetry paměťové pěny. Díky tomuto prošití si doma můžete volit až ze 4 tuhostí matrace. Elite matrace s paměťovou pěnou Vám poskytne ten nejvyšší komfort v průběhu vašeho spánku.

Matrace je uložena na kvalitním lamelovém roštu s polohováním pod hlavou (5 poloh), pod ním se nachází úložný prostor s přístupem od nohou. 

"Nadčasová postel s minimalistickým a do detailu propracovaným čelem." 

Rozměry:
Ložná plocha:
180 x 200 cm                                Výška ložné plochy: cca 67 cm

Jelikož jsme výrobci těchto postelí, nabízíme vám možnost výběru potahových látek uváděných u jiného typu postele. Volbu jiné látky stačí uvést do poznámky v závěru objednávky. 

V případě zájmu vám můžeme ZDARMA zaslat vybrané vzorky potahových látek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěnová matrace ELITE: 

Italská pěnová matrace Elite je tím nejlepším, co Vám z naší standardní nabídky můžeme nabídnout. 

Proč? 
Protože v  momentě kdy si do ni lehnete Vás „obejme“ příjemná, italská paměťová pěna. Ta způsobí, že Vás nebude matrace nikde tlačit. Hned v dalším momentu Vás „podepře“ spodní vrstva studené pěny, která zabrání tomu abyste se propadli. Tuto matraci ocení především milovníci tužšího spaní. Navíc díky její výšce 22 cm v kombinaci s naší posteli Victoria je celková výška ložné plochy až 67 cm. To Vám zajistí každý den komfortní vstávání. Více informací o této matrací si přečtěte zde.

Nosnost matrace: 140 kg

Silver_plus_Hard

Vlastnosti potahu: 

Celý dojem z matrace podtrhuje snímatelný potah s obsahem aktivního stříbra, které má antibakteriální účinky. Pro lepší komfort je potah prošitý cca 2 cm paměťové pěny. Díky svému složení je matrace vhodná pro partnery, kterým vyhovuje jiná tuhost matrace. Tu si můžete přizpůsobit obrácením jádra matrace (místo vrchní vrstvy paměťové pěny si můžete zvolit jako horní vrstvu jádra studenou pěnu). Díky této kombinaci pěn v jádře a paměťové pěně z jedné strany potahu, poskytuje matrace vysoký komfort a umožňuje výběr ze 4 tuhostí. Potah je vybaven speciální mřížkou pro lepší odvětrávání matrace, díky tomu se nemusíte bát. 

Potah je vhodný i pro alergiky.

Potah je pratelný na 40 °C

matrace s paměťovou pěnou 

Videoukázka polohování:

 

O naší spolupráci s firmou FlexyFlex: 

Protože nám záleží na kvalitě vašeho spánku, spojili jsme síly s italskou firmou Flexyflex, která patří mezi populární výrobce pěnových matrací. Společně jsme pro vás navrhli luxusní matrace Fantasy a Elite. Tyto matrace jsou pro nás srdeční záležitostí, protože my sami tento typ máme doma už více než 10 let, stejně jako naše rodina, přátelé a stovky spokojených zákazníků. 

Za více než 20 let co italské matrace nabízíme, se k nám vrací spokojení zákazníci, kteří již mají zkušenosti s tímto typem matrací, nebo přicházejí zákazníci na jejich doporučení. Proto, když se naskytla možnost zahrnout je do naší standartní nabídky neváhali jsme ani minutu.

„A proto věříme, že ani Vy této investice do Vašeho spánku nebudete litovat.“ 

                                                                            Tým MAWS/ Vysokepostele.cz 

O firmě Flexy-Flex

Společnost FLEXYFLEX byla založena v roce 1973 s jediným cílem: zaručit svým zákazníkům vynikající odpočinek díky neustálému výzkumu, vývoji a inovacím, použitím nejlepších surovin, vyspělých technologií a specializované italské pracovní síly.

Jejich úspěch je založen na zkušenostech, dokonalosti produktů, pozornosti k detailu a přímém vztahu s jejich zákazníky a prodejci.
Tato firma vyrábí matrace a spací systémy na míru, které reagují na různé individuální potřeby tím, že procházejí přísnými testy a kontrolami.
Vyrábí matrace ze 100% čisté latexové pěny, matrace z paměťové pěny, vyvinuté pěny s přírodními esencemi, tradiční pružiny, nezávislé pružiny, mikro pružiny, toppery atd.

Nejkvalitnější strečové tkaniny používané pro vnější nátěry jsou vyrobeny se specifickými inovativními úpravami, jako je bayscent, sanifresh, eulan, neutralizátor a ginkgo biloba.

TIP: V případě, že Vašemu partnerovi/ Vaší partnerce vyhovuje měkčí varianta, doporučujeme kombinaci matrací Fantasy/Elite (měkčí varianta). Pro tuto variantu Vám rádi pošleme kalkulaci.  

BALENÍ A MONTÁŽ:

Postel je balena ve 3 dílech: 2x korpus, 1x čelo, vše baleno v igelitových obalech. Nožky jsou uschované v úložném prostoru, spojovací materiál je zabalen v látce, který je připevněn na čele. Balení obsahuje 2 jednolůžkové matrace.

MONTÁŽNÍ NÁVOD: montáž se doporučuje provádět ve dvou osobách

Dvojlůžka vybavené nožičkami:

  • vymontujeme středové nožky z transportní polohy a připevníme tak, aby podpíraly dvojlůžko ve středové části
  • namontujeme nožičky do předních krajních rohů dna postelí
  • takto připravené části dvojlůžka přiložíme k čelu a spojíme spojovacím materiálem
  • spojovacím materiálem spojíme obě lehací části k sobě v přední části úložného prostoru

UPOZORNĚNÍ: Po namontování nožek je nutno s postelí manipulovat tak, aby nedošlo k ulomení nožek (např.: při otáčení postele, při přenášení postele, atd.)

Návod na používání roštů:
Polohování do jednotlivých poloh a přístup do úložného prostoru se provádí uchycením plastového úchytu. V případě, kde nejsou úchyty provádíme uchopením ve středové části (u hlavy i u nohou), aby nedocházelo ke zkřížení a vylomení roštu.

Vrácení do vodorovné polohy se provádí vytažením do krajní polohy polohovacího systému. Uzavření úložného prostoru se provádí stlačením ve středové části u nohou, u bočního výklopu v místě úchytu.

Na korpus je použito lamino o síle 18 mm. 
Tolerance rozměrů +/- 3 cm. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čalouněné postele
Rozměr ložné plochy: 180 x 200 cm
Typ postele: dvojlůžko, vysoké čelo
Matrace: Volně ložená
Nosnost matrace: do 130 Kg
Tuhost matrace: střední, spíše měkčí
Přístup do úložného prostoru: od nohou
Styl: Luxusní, Boho, Klasický
Materiál: čalounění
Výška ložné plochy: cca 67 cm
Lamelový rošt polohovací: Ano - 5 poloh - polohování pod hlavou
Celková šířka postele: 193 cm
Celková výška postele: 120 cm
Celková délka postele: 212 cm
Úložný prostor: Ano - přístup od nohou
Výška nožiček: 10 cm
Země výroby: Česko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: