Vyberte si matraci, která vám vyhovuje

Vybrat matraci je většinou oříšek už když si ji zákazníci vybírají na prodejně. Proto, když si vybíráte matraci na internetu, tak už to chce pořádnou dávku co nejvýstižnějších informací, které popíší matraci tak, jako byste v ní leželi vy sami. 

Jelikož se pohybujeme na naší prodejně více než 20 let a do doby než jsme spustili náš internetový obchod jsme si nedovedli představit, že bychom prodávali matrace přes internet tak jsme si sepsání tohoto článku nastavili jako osobní výzvu. V ní využijeme na maximum své zkušenosti a pokusíme se vám co nejvíce přiblížit našich 5 matrací, které máme standardně v nabídce. A vám tak ušetřili cestu a čas strávený na prodejně.

Vždy, když k nám přijde zákazník s tím, že hledá matraci, naší první otázkou je: "Přejete si spíš tužší matraci, nebo naopak měkčí?"

Pokud řekne zákazník, že si přeje tužší matraci, ale ne úplně tuhou, tak mu doporučíme, aby si vyzkoušel matraci ELITE.  

Proč?

Protože díky vyšší vrstvě studené pěny vás matrace dokonale podrží a paměťová pěna v jádře a potahu to celé vybalancují. Tudíž to probíhá většinou dle zákazníků takto: 
Sednou si a jejich první reakce je "to je měkké" v zápětí však následuje druhá reakce ta zní "ono to je vlastně docela tuhé". Po chvíli ležení nastává tzv. "AHA moment". Ten nám zákazníci popisují jako: Já ležím na matraci, která je sice tuhá "zespodu" ale na druhou stranu mě něco příjemně objímá. A za toto může italská paměťová pěna, která je nejen v jádru matrace, ale taky zašitá ve vrchní straně potahu matrace. 

 

Fakta o matraci Elite:
Tato matrace je vyráběna v Itálii, zemi, která je známá svými kvalitními pěnami používanými do těch nejlepší matrací. Proto jsme přesvědčeni, že italská pěnová matrace Elite je jednou z nejlepších matrací, co vám z naší standardní nabídky můžeme nabídnout. Tuto matraci ocení především milovníci tužšího spaní. Pěnová matrace Elite má celkově 6 cm paměťové pěny (4 cm v jádře a 2 cm v potahu)

Navíc díky její výšce 22 cm v kombinaci s naší postelí je celková výška ložné plochy až 67 cm. To vám zajistí každý den komfortní vstávání. Více informací o této matrací si přečtěte zde.

Nosnost matrace: 130 kg
Záruka na matraci: až 10 let*

Silver_plus_Hard

Pokud, ale zákazník odpoví, že si přeje měkčí matraci, tak zákazníkovi doporučíme, aby si vyzkoušel matraci FANTASY

Proč? 
Protože díky vyšší vrstvě paměťové pěny vás matrace dokonale obejme, a studená pěna ve spodní části matrace to celé vybalancuje, abyste neměli pocit, že se propadáte. Takže to probíhá většinou dle zákazníků takto: 
Sednou si a jejich první reakce je "to je měkké" v zápětí však následuje druhá reakce ta zní "ono to je příjemně měkké". Po chvíli ležení nastává tzv. "AHA moment". Ten nám zákazníci popisují jako: Já ležím na matraci, která je krásně měkká, ale "zespodu" je něco co mi drží celé tělo, abych se úplně nepropadl. A za toto může dokonale vyvážená kombinace italské paměťové pěny, která je nejen v jádru matrace, ale taky zašitá ve vrchní straně potahu matraci a spodní vrstvě studené pěny.

 

Fakta o matraci Fantasy:
Tato matrace je vyráběna v Itálii, zemi, která je známá svými kvalitními pěnami používanými do těch nejlepší matrací. Proto jsme přesvědčeni, že italská pěnová matrace Fantasy je jednou z nejlepších matrací, co vám z naší standardní nabídky můžeme nabídnout. Tuto matraci ocení především milovníci měkčího spaní. Pěnová matrace FANTASY má 8 cm paměťové pěny (6 cm v jádře a 2 cm v potahu)

Navíc díky její výšce 22 cm v kombinaci s naší posteli je celková výška ložné plochy až 67 cm. To vám zajistí každý den komfortní vstávání. Více informací o této matrací si přečtěte zde

Nosnost matrace: 130 kg
Záruka na matraci: až 10 let*

 

Silver_plus_Soft 

Našim zákazníkům, ale neukazujeme pouze matrace Elite a Fantasy. Ačkoliv jsme přesvědčeni, že tyto dvě matrace jsou za nás dokonalým kompromisem ceny a kvality, tak zákazníky necháme vyzkoušet další alternativy a mezi ně patří i pěnové matrace Premium, Hard a Standard.

 

O matraci Premium 
Matrace Premium je za nás skvělý kompromis pokud víte, že nechcete/nemůžete si dovolit investovat do postele více než 30 000 Kč. Matrace Premium patří mezi středně měkké až tužší matrace.  Když si na ni lehnete, ucítíte jak vás lehce kopíruje paměťová pěna a současně vás podepírá kvalitní podklad ze studené pěny. Ten efekt paměťové pěny tam není sice tak výrazný jako matrací Elite a Fantasy,  ale zase na druhou stranu tato kombinace často vyhovuje lidem, kterým velké množství paměťové pěny nevyhovuje. 

Složení matrace Premium: 
Kvalitní 7-zónová matrace
, jejíž ložná plocha je tvořena viscoelastickou paměťovou pěnou VISCOFOAM, která reaguje na tělesnou teplotu, a tak se dokonale poddá tělu, které během spánku stabilizuje v optimální poloze. Působením tělesné teploty uživatele viscoelastická pěna měkne, čímž dochází k rovnoměrnému rozložení váhy a ke snížení průměrného tlaku příznivě působícího na organismus. Nedochází proto k narušení krevního oběhu a ke vzniku proleženin. Svalstvo je během spánku naprosto uvolněné, což přispívá k celkové relaxaci organismu. V kombinaci se studenou pěnou COOLFLEX umožní správnou regeneraci svalstva a příjemný spánek.

Nosnost matrace: 120 kg

Comfort premium

O matraci Hard:
Hledáte opravdu tuhou matraci bez paměťové pěny? Pokud je vaše odpověď ano, tak tato matrace by měla být pro vás tou správnou volbou.  

Vlastnosti matrace Hard: 
Komfortní 5-ti zónová matrace, jejíž ložná plocha je tvořena z vysoce zátěžové kvalitní studené pěny COOLFLEX, která je profilovaná do 5-ti anatomických zón, což zajišťuje dokonalé uvolnění a regeneraci těla. Spodní vrstva z tužší studené pěny zvyšuje nosnost matrace. Příčné profilování horních vrstev ze studené HR pěny umožňuje dokonalou ventilaci a zajišťuje vysokou bodovou elasticitu matrace pro dokonalou oporu svalů a páteře. Masážní nopy pomáhají prokrvovat pokožku těla a pomáhají kopírovat křivky těla. 

Nosnost matrace: až 130 kg

Gama hard

 

O matraci Standard:
Matrace, kterou oceníte pokud preferujete tuhou matraci. 

Vlastnosti matrace Standard: 
5-ti zónová profilovaná sendvičová matrace
s horní roznášecí vrstvou z elastické a prodyšné zátěžové PUR pěny, pod níž je vrstva z kvalitní tuhé RE pěny, která dodává matracím požadovanou tuhost. RE pěna je pojená ze směsi HR a PUR pěn, stlačená vysokým tlakem. Profilace matrace zajišťuje uvolnění svalstva během spánku a lepší provzdušnění matrace.

Nosnost matrace: 110 kg

Alfa standard

O matraci Anna:

Matrace Anna je příjemná matrace pro každodenní použití. Prodyšná pěna o objemové hmotnosti 30 kg/m3 zaručuje ve spojení s vysokým proševem potahu pěnou „Softfoam“ jedinečný komfort spaní a pohodlí. Potah je vyroben z látky SleepDry, která dobře odvádí vlhkost a navíc má protiroztočovou úpravu.

Díky různým výškám prošité pěny v potahu (4 cm z jedné, 2 cm z druhé strany) poskytuje matrace dvě odlišné tuhosti (2,5 z 5 - středně měkká a 3 z 5 - střední).

Pro koho je tato matrace určena?

Matrace je určena pro zákazníky vyžadující spíše měkčí pocit při ležení.

Potahová látka: 

Matrace Anna je vyrobena v potahu SleepDry.

Podrobné složení matrace: 

Jádro matrace: - polyuretanová pěna 30 kg/m3 - 16 cm - vnitřní potah Potah matrace: - 100 % polyester, 180 g/m2 - jedna strana prošitá 4cm vrstvou pěny Softfoam - druhá strana prošitá 2cm vrstvou pěny Softfoam - rukojeti pro snazší manipulaci - snímatelný a dělitelný na dvě části - pratelný

O matraci Giglio Hard Plus:

Giglio Hard PLUS je nejprodávanější a nejoblíbenější matrací. Matrace Gigiio Hard plus má 4 cm paměťové pěny, která je doplněna o 2 cm paměťové pěny všité do potahu.

Díky této kombinaci pěn v jádře a paměťové pěny z jedné strany potahu poskytuje matrace vysoký komfort a umožňuje výběr ze 4 tuhostí. Celková výška matrace je 23 cm. Potah Cool Sensation má termoregulační vlastnosti a je hypoalergenní.

Pro koho je tato matrace určena?

Matrace New Giglio Plus Hard je určena pro zákazníky vyžadující tužší matraci.

Potahová látka: 

Matrace je opatřena potahem Cool Sensation, který má termoregulační vlastnosti, odvádí vlhkost z lůžka a působí hypoalergenně. Potah má na jedné straně 2cm vrstvu líné pěny v proševu, na druhé straně je potah opatřen 350 g/m2 výplní dutého vlákna. Matrace je také opatřena 3D postranním lemem, který zaručuje stálou výměnu vzduchu uvnitř matrace. Potah matrace je snímatelný a pratelný na 40 °C.

Podrobné složení matrace: 

Jádro matrace: - studená pěna 35 kg/m3 – 16 cm - paměťová pěna 55 kg/m3 – 4 cm - vnitřní potah

Potah matrace: - 55 % polyester, 45 % viskóza se změkčující úpravou, 400 gr/m2 - zimní/letní strana - zimní strana má prošev z paměťové pěny 2 cm - letní strana s polyesterovým proševem 350 gr/m2 - rukojeti pro snazší manipulaci - snímatelný a dělitelný na dvě části - pratelný - termoregulační látka

Stále si nejste jisti, která matrace je pro vás ta pravá? Kontaktujte nás telefonicky na tel. 582 337 968 a my vám rádi poskytneme konzultaci zdarma. Přece jen matrace je tím nejdůležitějším prvkem celé postele. A my věříme, že dobře vyspaný zákazník je spokojený zákazník. 

 

*Pro informace o 10 leté záruce nás kontaktujte buď telefonicky na tel. 582 33 79 68, nebo na e-mailu: info@vysokepostele.cz kde vám rádi sdělíme informace.