Kvalita je lepší než kvantita

K tomuto příspěvku nás nevědomě vedli naši zákazníci. A za to Vám, kteří jste se naší postele dočkali děkujeme

Víte, když jsme posledních 30 let dodávali pouze do kamenných prodejen, kterých je opravdu spousta, tak jedna z prvních otázek každého obchodníka byla  "Jaká je dodací lhůta?"  No a tady e-shopu je to otázka č. 1. 

Rozdíl mezi kamennou prodejnou a naším e-shopem je v tom, že naše zákazníky z kamenných prodejen ostatních prodejců neznáme. Tam je to na prodejci, jak zákazníkům vysvětlí, proč v dnešní době výroba postele trvá cca 8 týdnů a bohužel občas ani ten prodejce neví proč to tak je. 

Dnešní doba je taková, že na jednu stranu jsme se museli téměř zastavit - ať je to z jednoho, nebo druhého důvodu. To nás na druhou vede k tomu, že když si něco objednáme, tak zboží chceme hned ideálně zítra.  Bohužel v tom Vás musíme zklamat. U nás zboží mít většinou hned nebudete. A my bychom Vám rádi vysvětlili proč. 

Protože nevyrábíme postele na sklad. Snažíme se, aby zákazník jakmile je jeho postel vyrobena ji měl nejpozději do 5 dnů u sebe doma. 

Protože každá postel je jedinečná a my zákazníka nechceme limitovat ve výběru jeho vysněné kombinace. 

Protože kvalita je pro nás na prvním místě. Tu garantují naše šičky, stolaři a čalouníci a celé vedení. Strojová výroba je sice krásná věc, ale my máme raději ruční práci. A víme díky Vaší zpětné vazbě, že i vy ji oceníte mnohem víc ačkoliv to znamená, že si na postel počkáte. Kvalitní ruční práce se bohužel urychlit nedá.

Protože k vám bohužel nemáme hned naplánovanou cestu. Postele totiž neposíláme externím přepravcem, ale vozíme si je sami. Díky tomu jsme Vám schopni zaručit, že postel přijde nepoškozená. 

Zajímá vás více informací k dodacím lhůtám?

Kontaktujte nás na:

 

                                                              Se srdečným pozdravem 

                                                                                       Tým Vysokepostele.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení