Postel z masivu ROZÁLIE 180x200, masiv buk

Kód: 1335
15 885 Kč
Doba dodání 8 - 10 týdnů

Dvoulůžková postel ROZÁLIE z bukového masivu, zajímavého designu, vysoké kvality a precizního zpracování. Jestliže hledáte postel z bukového masivu výbornou pevností a skvělým designem, je pro vás postel ROZÁLIE skvělou volbou. Postel z masivu ROZÁLIE má povrchovou úpravu přírodním bezbarvým lakem, který zaručuje nejvyšší kvalitu zcela hladkého povrchu. Kromě přírodního provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postel z buku ROZÁLIE je po smontování velmi pevná a odolná. Čela postele ROZÁLIE jsou vyrobena z masivu o síle 4 cm, bočnice z masivu o síle 3 cm. Celková pevnost konstrukce je zvýšena středovou výztuhou se dvěma podpěrnými nohami. Rám postele bez problémů unese dvě osoby s celkovou váhou až do 320 Kg. Design dvoulůžkové posteli ROZÁLIE dává především hlavové čelo s vodorovnými příčkami. Široké provedení nohou zajišťuje posteli ROZÁLIE pevnost a stabilitu. Všechny hrany postele jsou dokonale zabroušené tak, aby byl povrch hladký a příjemný dotek. 

ROZÁLIE je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg. Součástí balení je samozřejmě přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení). Montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Rošt se pokládá na pevné boční podpěrné lišty. 

 

 

*Uvedená cena je bez roštů, bez matrací. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné postele
Rozměr ložné plochy: 180 x 200 cm
Typ postele: dvojlůžko
Materiál: dřevo
Typ masivu: buk
Výška bočnic: 50 cm
Celková výška čela: 92 cm
Celková délka postele: 208 cm
Celková šířka postele: 188 cm
Síla masivu čela: 4 cm
Síla masivu bočnic: 3 cm
Země výroby: Česko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: