Postel z masivu ROZÁLIE 180x200, masiv buk

Dvoulůžková postel ROZÁLIE z bukového masivu, zajímavého designu, vysoké kvality a precizního zpracování. Jestliže hledáte postel z bukového masivu výbornou pevností a skvělým designem, je pro vás postel ROZÁLIE skvělou volbou. Postel z masivu ROZÁLIE má povrchovou úpravu přírodním bezbarvým lakem, který zaručuje nejvyšší kvalitu zcela hladkého povrchu. Kromě přírodního provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření

Dostupnost Doba dodání 8 - 10 týdnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024
15 885 Kč
Postel z masivu ROZÁLIE 180x200, masiv buk
Poctivá ruční výroba
Poctivá ruční výroba
O výrobu se starají naši šikovní řemeslníci
Téměř neomezený výběr látek
Téměř neomezený výběr látek
Zdarma vám zašleme vzorky látek
Úprava rozměrů na míru
Úprava rozměrů na míru
Prodloužení délky, či jemná úprava šířky není problém

Postel z buku ROZÁLIE je po smontování velmi pevná a odolná. Čela postele ROZÁLIE jsou vyrobena z masivu o síle 4 cm, bočnice z masivu o síle 3 cm. Celková pevnost konstrukce je zvýšena středovou výztuhou se dvěma podpěrnými nohami. Rám postele bez problémů unese dvě osoby s celkovou váhou až do 320 Kg. Design dvoulůžkové posteli ROZÁLIE dává především hlavové čelo s vodorovnými příčkami. Široké provedení nohou zajišťuje posteli ROZÁLIE pevnost a stabilitu. Všechny hrany postele jsou dokonale zabroušené tak, aby byl povrch hladký a příjemný dotek. 

ROZÁLIE je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg. Součástí balení je samozřejmě přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení). Montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Rošt se pokládá na pevné boční podpěrné lišty. 

 

 

*Uvedená cena je bez roštů, bez matrací. 

 

 

Kategorie: Dřevěné postele
Rozměr ložné plochy: 180 x 200 cm
Typ postele: dvojlůžko
Materiál: dřevo
Typ masivu: buk
Výška bočnic: 50 cm
Celková výška čela: 92 cm
Celková délka postele: 208 cm
Celková šířka postele: 188 cm
Síla masivu čela: 4 cm
Síla masivu bočnic: 3 cm
Země výroby: Česko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: