Manželská postel HUBERT 180x200, masiv dub

Manželská postel Hubert, patří mezi postele vyšší třídy a osloví především náročnější zákazníky, kteří hledají vysokou kvalitu. Tato postel představuje kombinaci luxusního designu, špičkové kvality a precizního zpracování. Manželská postel HUBERT je vyrobena z masivního dubu

Dostupnost Doba dodání 8 - 10 týdnů
Můžeme doručit do:
1.10.2024
31 812 Kč
Manželská postel HUBERT 180x200, masiv dub
Poctivá ruční výroba
Poctivá ruční výroba
O výrobu se starají naši šikovní řemeslníci
Téměř neomezený výběr látek
Téměř neomezený výběr látek
Zdarma vám zašleme vzorky látek
Úprava rozměrů na míru
Úprava rozměrů na míru
Prodloužení délky, či jemná úprava šířky není problém

Čelo u hlavy je tvořeno vodorovnými příčkami, které jsou směrem nahoru lehce zešikmené. Moderní provedení nohou do tvaru písmene L dává posteli HUBERT punc vysoké pevnosti a stability. Všechny hrany postele jsou dokonale opracovány tak, aby byl povrch dokonale hladký a příjemný na dotek. Postel HUBERT je vyrobená z masivu o síle 4 cm (čela i bočnice).

Rám postele bez problémů unese dvě osoby s celkovou váhou až do 500 kg! Manželská postel HUBERT je po smontování velmi pevná a odolná. Pevnost a stabilitu zajišťuje hlavní spojovací šroub za pomocí bukových silných dřevěných kolíků. Celková pevnost konstrukce je zvýšena středovou podpěrou se dubovou výztuhou. Cena postele je bez roštů a matrací.

Dvoulůžko HUBERT je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg. Součástí balení je samozřejmě přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení). Montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Bočnice postele má skvělou výšku 20 cm, výška rámu ( k horní hraně bočnice ) je 50 cm. Postel HUBERT je vybavená výškově nastavitelným kováním, řešeným kovovými patkami, které jsou přišroubovány k bočnici. Tyto patky lze lehce vyháknout a opět zaháknout do jedné ze 4 poloh - díky tomu si můžete nastavit výšku lehací plochy dle vašich potřeb. 

Dodáváno v demontu

 

Kategorie: Dřevěné postele
Rozměr ložné plochy: 180 x 200 cm
Typ postele: dvojlůžko
Materiál: dřevo
Typ masivu: dub
Výška bočnic: 50 cm
Celková výška čela: 100 cm
Celková délka postele: 212 cm
Celková šířka postele: 188 cm
Síla masivu čela: 4 cm
Síla masivu bočnic: 4 cm
Země výroby: Česko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: