Postel z masivu WENDY 90x200, masiv smrk

Kód: 1317/SMR 1317/SMR2 1317/SMR3 1317/SMR4 1317/SMR5 Zvolte variantu
3 792 Kč
Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Postel z masivu WENDY je vyrobena z masivního smrkového dřeva, které je ošetřeno atestovaným bezbarvým lakem.  Je vyrobena v krásném designu, kdy se čela postele vyznačují netradičním zakončením v podobě stříšky. Čela postele WENDY jsou vyrobena z masivu o síle 4 cm, bočnice z masivu o síle 3 cm. Veškeré díly postele jsou dokonale opracovány a zaobleny. Mimo přírodní provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření.  Cena postele je bez roštů a matrací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wendy je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg. Součástí balení je samozřejmě přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení). Montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Rošt se pokládá na pevné boční podpěrné lišty. 

Technické informace:

Standardní vnitřní rozměry: 200x90 cm

Orientační vnější rozměry:

výška: 70cm

šířka: 98cm

délka: 208cm

výška bočnic: 40cm

síla masivu: čela 4cm, bočnice 3cm 

Vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: