Postel z masivu RÚT 180x200, masiv smrk

Kód: 1314/SMR 1314/SMR2 1314/SMR3 1314/SMR4 1314/SMR5 Zvolte variantu
9 183 Kč
Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Moderní postel RÚT  z masivního smrku představuje novinku v naší nabídce postelí. patří mezi postele ekonomické třídy a osloví především ty zákazníky, kteří hledají vysokou kvalitu za skvělou cenu. Postel ze smrku  RÚT má povrchovou úpravu bezbarvým ekologickým atestovaným lakem, který zaručuje nejvyšší kvalitu zcela hladkého povrchu. Kromě přírodního provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření. Krásný design je významným prvkem postele RÚT . Čelo u hlavy je tvořeno vodorovnými příčkami, čelo u nohou je plné. Pevné provedení nohou zajišťuje posteli RÚT dostatečnou stabilitu. Všechny hrany postele jsou dokonale opracovány tak, aby byl povrch hladký a příjemný na dotek. Postel RÚT je po smontování velmi pevná a odolná. Vyrobena je z masivu o síle 3 cm (čela i bočnice).  Celková pevnost konstrukce je zvýšena středovou výztuhou se dvěma přídavnými podpěrnými nohami. Rám postele bez problémů unese dvě osoby s celkovou váhou až do 320 kgUvedená cena postele je za rám bez roštů a bez matrací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RÚTje dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg. Součástí balení je samozřejmě přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení). Montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Rošt se pokládá na pevné boční podpěrné lišty. 

Technické informace:

Standardní vnitřní rozměry: 200x180 cm

Orientační vnější rozměry:

výška: 90cm

šířka: 190cm

délka: 206cm

výška bočnic: 45cm

síla masivu: 3cm

Vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: