Postel z masivu ROZÁLIE 180x200, masiv smrk

Kód: 1335/SMR 1335/SMR2 1335/SMR3 1335/SMR4 1335/SMR5 Zvolte variantu
9 696 Kč
Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Dvoulůžková postel ROZÁLIE ze smrkového masivu,  zajímavého designu, vysoké kvality a precizního zpracování. Jestliže hledáte postel ze smrkového masivu výbornou pevností a skvělým designem, je pro vás postel  ROZÁLIE skvělou volbou. Postel z masivu ROZÁLIE má povrchovou úpravu přírodním bezbarvým lakem, který zaručuje nejvyšší kvalitu zcela hladkého povrchu. Kromě přírodního provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření. Postel ze smrku ROZÁLIE je po smontování velmi pevná a odolná. Čela postele ROZÁLIE jsou vyrobena z masivu o síle 4 cm, bočnice z masivu o síle 3 cm. Celková pevnost konstrukce je zvýšena středovou výztuhou se dvěma podpěrnými nohami. Rám postele bez problémů unese dvě osoby s celkovou váhou až do 320 Kg. Design dvoulůžkové posteli ROZÁLIE dává především hlavové čelo s vodorovnými příčkami. Široké provedení nohou zajišťuje posteli ROZÁLIE pevnost a stabilitu. Všechny hrany postele jsou dokonale zabroušené tak, aby byl povrch hladký a příjemný dotek. Uvedená cena je bez roštů, bez matrací. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROZÁLIE je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg. Součástí balení je samozřejmě přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení). Montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Rošt se pokládá na pevné boční podpěrné lišty. 

Technické informace:

Standardní vnitřní rozměry: 200x180 cm

Orientační vnější rozměry:

výška: 92cm

šířka: 188cm

délka: 208cm

výška bočnic: 45cm

síla masivu: čela 4cm, bočnice 3cm

Vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: