Postel z masivu FRANK 90x200, masiv smrk

Kód: 1278/SMR 1278/SMR2 1278/SMR3 1278/SMR4 1278/SMR5 Zvolte variantu
5 740 Kč
Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Zvýšená postel z masivu FRANK je novinkou a osloví zejména ty zákazníky, kteří hledají postel za skvělou cenu a současně vysokou kvalitu zpracování. Postel FRANK je vyrobena z masivu smrk. Mezi vlastnosti smrkového masivu patří pevnost a lehkost. Smrkové dřevo je měkké, proto je náchylnější k vnějšímu poškození ostrými předměty. Výhodou smrkového masivu je nižší cena. Povrchová úprava bezbarvým ekologickým atestovaným lakem, zaručuje nejvyšší kvalitu zcela hladkého povrchu masivu. Kromě přírodního provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření. Předností postele FRANK jsou dvě boční čela a dlouhé podélné čelo. Tato čela jsou vzdušná tvořena dvěma vodorovnými příčkami. Zákazník má možnost vybrat si provedení čel do "U" nebo do "L" pravá či levá. Výška čel je 90cm. Pevné provedení nohou zajišťuje posteli FRANK dostatečnou stabilitu. Všechny hrany postele jsou dokonale opracovány tak, aby byl povrch hladký a příjemný na dotek. Uvedená cena postele je za rám bez roštů a bez matrací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frank je dodáván v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg. Součástí balení je samozřejmě přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení). Montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Rošt se pokládá na pevné boční podpěrné lišty. 

Technické informace:

Standardní vnitřní rozměry: 200x90 cm

Orientační vnější rozměry:

výška: 78cm

šířka: 100cm

délka: 206cm

výška bočnic: 40cm

síla masivu: 3cm

Vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: