Postel z masivu BABETA 180x200, masiv smrk

Kód: 1266/SMR 1266/SMR2 1266/SMR3 1266/SMR4 1266/SMR5 Zvolte variantu
8 682 Kč
Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Postel BABETA patří mezi postele ekonomické třídy a osloví především ty zákazníky, kteří hledají postel pevné konstrukce za skvělou cenu. Postel ze smrku BABETA má povrchovou úpravu bezbarvým ekologickým atestovaným lakem, který zaručuje nejvyšší kvalitu zcela hladkého povrchu. Kromě přírodního provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření. Krásný design je významným prvkem postele BABETA . Čelo u hlavy je vzdušné, se čtvercovými okýnky. Čelo u nohou je složené ze dvou vodorovných desek. Pevné provedení nohou zajišťuje posteli BABETA dostatečnou stabilitu. Všechny hrany postele jsou dokonale opracovány tak, aby byl povrch hladký a příjemný na dotek. Postel BABETA je po smontování velmi pevná a odolná. Vyrobena je z masivu o síle 3 cm (čela i bočnice). Uvedená cena postele je za rám bez roštů a bez matrací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BABETA je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg. Součástí balení je samozřejmě přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení). Montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Rošt se pokládá na pevné boční podpěrné lišty. 

Technické informace:

Standardní vnitřní rozměry: 200x180 cm

Orientační vnější rozměry:

výška: 84cm

šířka: 190cm

délka: 206cm

výška bočnic: 40cm

síla masivu čel i bočnic: 3cm

Vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: