Postel masiv MIKEŠ 180x200, masiv smrk

Kód: 1302/SMR 1302/SMR2 1302/SMR3 1302/SMR4 1302/SMR5 Zvolte variantu
9 696 Kč
Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Manželská postel z masivu MIKEŠ představuje kombinaci elegantního designu, velmi vysoké kvality a precizního zpracování. Dřevěná postel MIKEŠ je vyrobena z kvalitního masivního smrkového dřeva. Postel MIKEŠ je vyrobena z masivního smrku s povrchovou úpravou přírodního laku. Mimo přírodní provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření. Celkové provedení této postele z masivu se vyznačuje moderním designem. Plné čelo u hlavy je zpestřeno podélným průřezem. Široké provedení nohou dává posteli MIKEŠ punc pevnosti a stability. Všechny hrany postele jsou dokonale zabroušeny tak, aby byl povrch hladký a příjemný na dotek. Čela postele MIKEŠ jsou vyrobena z masivu o síle 4 cm, bočnice z masivu o síle 3 cm. Rám postele bez problémů unese dvě osoby s celkovou váhou až do 320 kg!  Postel MIKEŠ je po smontování velmi pevná a odolná. Celková pevnost konstrukce je zvýšena středovou výztuhou se dvěma přídavnými podpěrnými nohami. Cena postele je bez roštů a matrací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MIKEŠ je dodáván v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg. Součástí balení je samozřejmě přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení). Montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Rošt se pokládá na pevné boční podpěrné lišty. 

Technické informace:

Standardní vnitřní rozměry: 200x180 cm

Orientační vnější rozměry:

výška: 92cm

šířka: 188cm

délka: 208cm

výška bočnic: 45cm

síla masivu: čela 4cm, bočnice 3cm

Vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: