Patrová postel masiv LENKA 90x200, masiv smrk

Kód: 1296/SMR 1296/SMR2 1296/SMR3 1296/SMR4 1296/SMR5 Zvolte variantu
9 224 Kč
Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Doba dodání 4 - 8 týdnů Zvolte variantu
Varianta

Patrová postel LENKA je velice užitečná, pokud řešíte problém s menší podlahovou plochou dětského pokoje nebo místnosti. Moc dobře si uvědomujeme  jak těžko se hledá každý čtvereční metr volného místa pro vaše ratolesti, jestli máte dvě děti, není lepší varianta než patrová postel. Postel je vyrobena z  kvalitního smrkového masivu. Kromě přírodního provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření. Patrovou postel LENKU můžete kdykoliv rozdělit na dvě samostatně stojící jednolůžka. Žebřík na postel je možné montovat z pravé i levé strany.  Postel má velkou pevnost - nosnost až 120 kg na jedno lůžko. Cena postele je bez roštů a matrací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při montáži není nutné použití žádného speciálního nářadí ( pouze kladívko na zatloukání kolíků ). Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže je možné postel kdykoli v budoucnu zpětně rozložit, přestěhovat a opět smontovat. Celý výrobek je dodáván v rozloženém demontovaném provedení kvůli snadné manipulaci. Jednotlivé části rámu postele ( čela, bočnice ) jsou zabaleny v pevných kartónových obalech. Hmotnost žádné krabice nepřesahuje 30 kg a proto může jednotlivé balíky přenášet a stěhovat jedna osoba.

Po rozbalení krabic je uvnitř přiložen balíček s kováním a montážní návod v grafické obrázkové podobě. Smontování postele je ideální provádět ve dvou osobách a to z důvodů nasazení vrchní části postele na nástavbovou konstrukci. 

Technické informace:

Standardní vnitřní rozměry: 200x90 cm

Orientační vnější rozměry:

výška: 170cm

šířka: 108cm

délka: 206cm

výška bočnic: 40, 140 cm

síla masivu: 3cm

 

Vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: